Wspierają Nas
 
Strona główna
 

 
Spis imprez
 
Zgłoś imprezę
 

 
Cele stowarzyszenia
 
Zarząd stowarzyszenia
 
Wspierają Nas
 

 
 
Deklaracja dla osób zainteresowanych przynależnością do stowarzyszenia
 

 
Napisz do nas
 

 


Novo Nordisk z siedzibą w Danii jest globalną firmą farmaceutyczną z ponad 90. letnim doświadczeniem w rozwoju innowacji i liderem w leczeniu cukrzycy. Firma zajmuje również czołową pozycję w leczeniu hemofilii, terapii hormonem wzrostu i hormonalnej terapii zastępczej.

Novo Nordisk oferuje największy wybór insulin, tj. leków stosowanych w leczeniu cukrzycy. Wytwarza i dostarcza na rynek produkty farmaceutyczne i usługi, które mają istotny wpływ na życie pacjentów, a także na rozwój medycyny.

Firma zatrudnia ponad 39 500 pracowników w 75. krajach. W Polsce Novo Nordisk jest obecna od 1991 roku i należy do regionu Europy Wschodniej, skupiającego 17 krajów. W naszym kraju firma zatrudnia ponad 160 osób.

Więcej informacji: www.novonordisk.pl
Novartis jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia. Firma odpowiada na rosnące potrzeby pacjentów i społeczeństw, wprowadzając innowacyjne i skuteczne produkty farmaceutyczne oraz medyczne: leki innowacyjne, wysokiej jakości leki generyczne, szczepionki, materiały diagnostyczne oraz leki i wyroby medyczne dostępne bez recepty. Novartis jest jedyną firmą, która zajmuje wiodącą pozycję we wszystkich tych obszarach. Więcej informacji na stronie www.novartis.pl.
   
  © www.klubzdrowia.org 2004-2005 Wszelkie prawa zastrzeżone